نرم افزار،بازی کامپیوتری، اخبار- صحبت با یکی از طراحان بازی RAGE

تاریخ: سه شنبه 10 آبان 1390 ساعت: 21:15 بازدید: 716 نویسنده: علیرضا

طبق گفته های Matt Hooper از طراحان ارشد بازی پسا آخرالزمانی RAGE، تمام کردن بخش تک نفره ی این بازی حدود 15 ساعت به طول می انجامد و این بازی...

طبق گفته های Matt Hooper از طراحان ارشد بازی پسا آخرالزمانی RAGE، تمام کردن بخش تک نفره ی این بازی حدود 15 ساعت به طول می انجامد و این بازی تقریباً یک تجربه ی طولانی مدت برای بازی کننده ها خواهد بود. او در گفتگویی در خصوص خط داستانی اصلی بازی گفت:

RAGE

“هدف ما این است که یک بخش تک نفره ی طولانی را در بازی قرار دهیم، احتمالاً چیزی حدود 15 ساعت. اما برای یک بازی شوتر، این مقدار زمان بسیار مهم است چون تمام کردن اغلب بازی های شوتر 8 ساعت یا کمتر طول می کشد. اگر شما ماموریت های جانبی بازی را هم انجام بدهید، مدت زمان تمام کردن بازی بین 20 تا 25 ساعت خواهد بود. ما در کنار بخش Co-Op و وسایل نقلیه ی مخصوص بازی خیلی بر روی مدت زمان اتمام بخش تک نفره تمرکز خواهیم داشت. حالت های بخش آنلاین بازی مثل Combat Rally و Legends of the Wasteland، مسابقات بسیار جالب و سرگرم کننده ای در دنیای RAGE خواهند بود. همچنین به بخش Deathmatch و مبارزه ها هم مثل Doom و Quake دقت خواهیم کرد. ما خیلی خوش حال هستیم که به بخش چند نفره کمتر پرداخته شده و بیش تر تمرکز ما بر روی بخش تک نفره ی بازی بوده است. به این ترتیب که ما توانستیم بخش Split-Screen و Co-Op آنلاین داستانی را هم به بازی اضافه کنیم.”

RAGE قرار است در 4 اکتبر در آمریکای شمالی و 7 اکتبر در اروپا بر روی PS3، X360 و PC منتشر شود.


 موضوعات:بازی های ویدیویی ,
صحبت-با-یکی-از-طراحان-بازی-RAGE صحبت-با-یکی-از-طراحان-بازی-RAGE صحبت-با-یکی-از-طراحان-بازی-RAGE صحبت-با-یکی-از-طراحان-بازی-RAGE صحبت-با-یکی-از-طراحان-بازی-RAGE امتیاز : 1160 دیدگاه()

نتیجه نظرات
نظر برای این پست غیر فعال می باشد